Bij

Hallo inwoner van Meierijstad!

Goed dat je hier bent! Je hebt gehoord over de subsidie en wilt natuurlijk weten hoe je die €30 per m² voor je groendak regelt. Goed nieuws: dat is simpel! Met een groendak bespaar je energie, bescherm je je dak en help je de natuur. In een paar stappen heb je alles geregeld. Gebruik onze dakconfigurator, stel je groendak samen en download je offerte en productblad. Deze documenten heb je nodig voor je subsidieaanvraag bij de gemeente Meierijstad. Benieuwd welk systeem in aanmerking komt?

waterschap aa en maas 1

 

Wat zijn de voorwaarden? 

✔️ Je woont in Meierijstad en bent eigenaar van het pand.
✔️ Vraag subsidie aan vóór de aanleg en start pas na goedkeuring.
✔️ Het project vindt plaats in bebouwd gebied.
✔️ Nieuwbouwwoningen van na 2008 krijgen geen €6,- per m² subsidie voor afkoppelen, maar wél voor een groendak.
✔️ Je mag deze subsidie niet combineren met andere regelingen.

Subsidievergoeding:

✔️ Op al onze systemen ontvang je €30,- per m² subsidie. 
✔️ Extra vergoeding op de kruidensystemen: €35,- per m² subsidie. 
✔️ De subsidie vergoedt maximaal 50% van de totale kosten.

Wat moet je doen?

Een subsidieaanvraag voor een groendak in Meierijstad is makkelijker dan je denkt! Volg deze stappen:

  1. Stel je groendak samen via onze dakconfigurator en download je offerte en productblad die in de bijlagen zit van de e-mail.
  2. Dien je aanvraag in bij de gemeente Meierijstad. Upload je offerte en productblad.
  3. Ontvang je subsidie! Na goedkeuring krijg je tot €30,- per m² terug, tot maximaal €5.000,- van de kosten.

 

Deze Dakvergroeners gingen je voor:

 
Arthur de Haan

Arthur de Haan

Per mail aanvraag gedaan, snelle, vriendelijke en behulpzame reactie ontvangen. Product werd binnen een paar dagen zeer netjes en compleet geleverd. Zelf aangelegd en nu ligt het er mooi bij!
Dirk Halk

Dirk Halk

Op vrijdag 24 m2 sedum kruiden cassettes besteld. Die werden de woensdag erop geleverd, duidelijk net van de kweker. Na een uur lagen ze op dak. Nu afwachten wat er in het komende voorjaar gebeurt. Voor nu ziet het er in ieder geval al mooi uit! Met dank aan de Dakvergroeners, vriendelijke mensen die goed communiceren.
Rene Greveling

Rene Greveling

Afgelopen zomer hebben we het dak van onze fietsenschuur in de voortuin voorzien van een lichtgewicht sedumdak van De Dakvergroeners, en afgelopen weekend volgde het dak van onze schuur in de achtertuin. De levering van het materiaal was perfect geregeld en dankzij de duidelijke instructies was het heel eenvoudig om zelf aan te leggen. Ook de subsidieaanvraag verliep soepel en werd toegekend, waardoor de eigen investering erg meeviel. Wij zijn ontzettend tevreden met het resultaat – beide schuren hebben nu een mooi, groen dak dat bijdraagt aan een prettiger en duurzamer leefomgeving. Een echte aanrader!
Floor ter Burg

Floor ter Burg

Snel contact over bestelling en levering. Meedenkend en meewerkend. Helaas deels ook door onszelf niet de juiste maten opgegeven waardoor te weinig producten. Sommige producten juist weer te veel geleverd gekregen, maar zeer snel in het bedenken van oplossingen. I.v.m. het snel aanleggen van het sedum wilde we ook snel verder doorpakken en in overleg besloten om zelf het materiaal op te halen. Dit zorgde uiteindelijk wel tot alsnog meer vertraging vanwege onderling niet doorgekomen communicatie en een keer ernaast te hebben gevist (iemand anders kwam ook ophalen en had alles meegenomen...). Ah fijn, prima communicatie en het ligt inmiddels er prachtig bij!
Pascal Pronk

Pascal Pronk

Licht gewicht sedumpakket besteld bij de dakvergroeners. Netjes en snel geleverd. Zelf het dak gelegd. met de instructie (filmpjes en pdf document) is dit heel goed te doen. Heel tevreden en we genieten van het uitzicht.